Info21 Vás podpoří ve Vašem růstu, expanzi na další trhy nebo v digitální transformaci Vašeho podniku. Nabízíme Vám systém SAP Business One, nejčastěji prodávaný podnikový systém v segmentu středních firem od společnosti SAP.


80 000 zákazníků se SAP B1, přes 1 500 000 uživatelů, ve 150 zemích460 zákazníků se systémem SAP Business One v ČR, kolem 250 v SR


SAP Business One je nejprodávanějším produktem od SAP


42 lokalizací dle místní legislativy a trhu, přeloženo do 27 světových jazyků
Spolehněte se na systém, který Vás podpoří v růstu a expanzi


SAP Business One


Podnikový informační systém SAP Business One představuje řešení pro střední firmy s garancí dalšího vývoje a integrace nových technologií. SAP Business One zajistí automatizaci základních podnikových procesů.


Více informací...


VíceZměňte styl řízení a rozhodování s podporou analytických funkcí SAP HANA


SAP Business One pro SAP HANA


Výkonnost systému Business One pro SAP HANA® je nyní umocněna silou rychlého zpracování dat "in-memory computing" a analýzou hromadných dat (Big Data).


Více informací...Dělejte rychlá a informovaná rozhodnutí, která posunou Vaši firmu vpřed


SAP HANA


Rozhodujte se v reálném čase na základě důvěryhodných statistik a analýz z integrované platformy a tím podpořte Vaše podnikání.


Více informací...


Dělejte svůj byznys kdykoli a kdekoli s mobilní aplikací SAP Business One


SAP Business One Mobile


Abyste vždy zůstali ve spojení se svou firmou, společnost SAP vytvořila mobilní aplikaci, která poskytuje neustálý přístup k důležitým datům a klíčovým funkcím systému SAP Business One. Díky mobilitě můžete zefektivnit Váš prodej, řešit servisní zásahy, spravovat zákazníky a kontakty, sledovat výkazy a mnoho dalšího.


Více informací...

Zrychlete implementaci nového systému díky dostupnosti v Cloudu


SAP Business One Cloud


Provozování systému SAP Business One v Cloudu znamená pro naše zákazníky úsporu nákladů a rozložení investic v čase, možnost dynamické změny počtu uživatelů, zajištění správy systému, garanci dostupnosti systému a zvýšení bezpečnosti provozování systému.


Více informací...

Každý obal potřebuje přesnou koordinaci procesů...

Package21


Oborové softwarové řešení, spolehlivý nástroj pro automatizaci obchodních, výrobních i ekonomických procesů se zohledněním specifik výroby obalů.

Více informací...


Nadefinujte výrobní zakázku snadno a rychle...

Prod21


Oborové řešení Prod21, ve spojení s podnikovým systémem SAP Business One, je určené pro moderní řízení zakázkově orientované výroby. Prod21 se přizpůsobí specifickým protřebám zákazníků tak, aby podpořil i Vaše konkurenční výhody


Více informací...VíceReagujte včas na změny díky nástrojům BI...

Lighthouse21


Manažerský informační a reportingový systém Lighthouse21, který splňuje požadavky řídících pracovníků výrobních a obchodních společností střední velikosti.

Více informací...