TOP 10 důvodů proč střední firmy volí řešení SAP Business One


 

Stabilita a spolehlivost dodavatele

Se společností SAP máte jistotu stálého partnera s celosvětovou působností


 

 

Komplexní řešení

Jediné centralizované úložiště dat dramaticky zvyšuje efektivnost fungování a řízní společnosti 

 

Variabilita a přizpůsobení

SAP Business One nabízí řadu možností, jak systém přizpůsobit potřebám vašeho podnikání


 

 

Zkušenosti s průmyslem

Poskytujeme vám podporu podle osvědčených postupů


 

 

Návratnost investic

Rychlá implmentace systému SAP B1 vám umožní návratnost investice v rámci týdnů


 

 

Vizualizace informací

Díky obchodně analytickému řešení získáte z nepřehledných dat srozumitelné informace


 

 

Inovace

Společnost SAP neustále vyvíjí nové inovace, které Vám pomáhají uspět v podnikání


 

 

Schopnost adaptability

SAP Business One je navržen tak, aby se adaptoval v závislosti na potřebách rozvoje Vaší společnosti


 

 

Lokalizované řešení, globální podpora

SAP B1 nabízí řešení přizpůsobené specifikům českého trhu


 

 

Transakce ve více měnách

Obchodní transakce je možné provádět a vykazovat ve více měnáchStabilita a spolehlivost

Stabilita a spolehlivost

Komplexní řešení

Komplexní řešení

Variabilita a možnosti

Variabilita a možnosti

Zkušenosti s průmyslem

Zkušenosti s průmyslem

Návratnost investic

Návratnost investic

Vizualizace informací

Vizualizace informací

Inovace

Inovace

Schopnost adaptability

Schopnost adaptability

Lokalizované řešení

Lokalizované řešení

Transakce ve více měnách

Transakce ve více měnách


SAP Business One boří mýty. A pomáhá budovat úspěšné podnikání středním firmám

SAP Business One je cenově dostupná a jednoduše implementovatelná ERP aplikace, navržená s cílem splnit specifické požadavky středních firem. Aby mohli manažeři kvalifikovaně přistupovat k rozhodovacím procesům, poskytuje toto řešení přístup k aktuálním informacím o finančních a prodejních procesech. Jde o řešení navržené na podporu strategického rozhodování, pro zvyšování ziskovosti a celkové úrovně podnikání. SAP Business One pomáhá dosáhnout větší

konkurenceschopnosti na trhu. Vzhledem k současným ekonomickým podmínkám jsou na střední firmy kladeny specifické nároky. Většina těchto firem dosáhla vrcholu, ale rozvoj nových podnikatelských příležitostí a zvyšování ziskovosti je boj jako žádný jiný. Aby firmy uspěly v tomto prostředí, potřebují integrované řešení, které umožní naplnění jejich potřeb. Potřebují cenově dostupné a výkonné řešení, poskytující přesné a kontrolní mechanizmy, na základě kterých je každé firmě umožněno

jednoduše přijímat potřebná rozhodnutí v reálném čase. Namísto oddělených finančních, skladových a prodejních aplikací požadují střední firmy integrované řešení, které zaručuje jediný komplexní zdroj údajů, kontrolní manažerské nástroje a zaručí přehlednost prodejních procesů. Toto vše mohou získat díky řešení SAP Business One, které je cenově dostupné a jednoduše implementovatelné, navržené s cílem splnit specifické požadavky středních firem.


Fakta o SAP Business One

65 000 zákazníků se SAP B1, přes 980 000 uživatelů, ve 150 zemích460 zákazníků se systémem SAP Business One v ČR, kolem 250 v SR


SAP Business One je nejprodávanějším produktem od SAP


42 lokalizací dle místní legislativy a trhu, přeloženo do 27 světových jazykůDnešní doba je charakteristická vysokou konkurencí, tlakem zákazníků na snižování cen a zkracování dodacích termínů. Jak na tyto výzvy reaguje systém SAP Business One?Systém, který nestárne


Hledáte systém s garancí dalšího vývoje? Společnost SAP je lídrem na poli informačních systémů. Na rozdíl od některých systémů, SAP své produkty neustále inovuje a přichází s novými myšlenkami v tomto oboru. Díky tomu máte jistotu, že s každou novou verzí systému získáte ty nejnovější možnosti a technologie, jaké existují.

Systém pro střední firmy


V ČR je společnost SAP známá především svými produkty pro velké firmy.
To však není hlavní zaměření jejich produkce. Celosvětově je společnost SAP považována za předního dodavatele systémů pro střední firmy. Systém SAP Busines One je navržen s cílem splnit právě specifické požadavky středních firem.

Systém otevřený změnám


Chcete systém, který drží krok s měnícími se podmínkami vašeho podnikání?
SAP Business One vám poskytuje nástroje, díky kterým si můžete uživatelské funkce sami přizpůsobit podle svých potřeb. Výhodou je, že společnost SAP garantuje přenos těchto změn i do dalších verzí systému.Systém s vizualizací dat


Hledáte systém s možností grafického znázornění dat?
Vizualizace informací v SAP Business One umožňuje rychlou orientaci v datech pro podporu rozhodování manažerů a vedoucích pracovníků. Grafické zobrazení dat vám umožní snadno reagovat na měnící se podmínky a získat konkurenční výhodu.Systém pro celý svět


Máte dceřiné firmy mimo ČR, ale váš informační systém není dostupný v zahraničí?
SAP Business One je celosvětově využívaný systém se 27 jazykovými mutacemi a 42 verzí systému, které jsou přizpůsobeny lokálnímu trhu a legislativě. To vám umožní jejich snadnou podporu.Základní moduly v SAP Business One umožní střednímu podniku zvládnout všechny jeho provozní a strategické informace

 

CRM

Řídí všechny informace o zákaznících a obchodních partnerech

 

 

Obchod

Cenové nabídky, zadávání objednávek, řízení faktur a pohledávek...


 

 

Nákup

Řídí a udržuje smlouvy a transakce s dodavateli

 

 

Výroba a plánování

Kusovníky, pracovní příkazy, dostupnost produktu a materiálu...


 

 

Servis a služby

Plánování služeb, zákaznická podpora, řízení prodejních příležitostí...


 

 

Řízení zásob

Sleduje smlouvy a transakce s dodavateli, stav zásob a ceníky...


 

 

Účetnictví

Zvládá všechny finanční transakce


 

 

Bankovnictví

Stará se o veškeré zpracování plateb


 

 

Výkaznictví

Vytváří vysoce výkonné výkazy pro téměř každý aspekt podniku


 

 

Personalistika

Podporuje provádění personální politiky, např. výkazy docházky


 

SAP Business One je založen na jednoduše ovladatelném rozhraní. Používá se jako hlavní firemní ERP aplikace, která umožňuje využití i dalších standardních rozhraní. Je komplexním a univerzálním podnikatelským nástrojem, který využijí manažeři i ostatní zaměstnanci v celém podniku. Řešení poskytuje všechny běžné administrativní funkce, které umožňují upravovat a zálohovat data, definovat kurzy přepočtu měn, parametrizovat oprávnění i přístupy a přistupovat k údajům z produktů třetích stran. Skládá se z jednotlivých modulů, které rozšiřují schopnosti řešení SAP Business One, zjednodušují podnikové procesy a nabízejí daleko více, než jen základní administrativní funkce.

CRM

CRM

Obchod

Obchod

Nákup

Nákup

Výroba

Výroba

Servis a služby

Servis a služby

Řízení zásob

Řízení zásob

Účetnictví

Účetnictví

Banka a pokladna

Banka a pokladna

Výkaznictví

Výkaznictví

Personalistika

PersonalistikaPředstavení platformy SAP Mobile pro SAP Business One


 


 


 


 


 

Tato aplikace umožňuje středním podnikům bezproblémový a neomezený přístup k SAP Business One. S mobilní aplikací SAP Business One pro iPhone a iPad získáte okamžitý přístup k nejdůležitějším informacím, se kterými můžete řídit své podnikání kdykoliv a odkudkoliv. Zůstaňte informováni o všech aspektech vašeho podnikání. Můžete prohlížet reporty, spravovat kontakty, řídit prodej, servis a další provozní činnosti. SAP mobilní řešení vám umožní:

Mějte vše pod kontrolou


Se SAP mobilní aplikací můžete spravovat zákaznické a také partnerské kontakty, stejně jako plánovat obchodní aktivity. Umožní vám mít neustálý přehled o svém podnikání.

Buďte neustále v obraze


Získejte klíčové zprávy o firemních informacích a datech v reálném čase. Můžete dostávat upozornění např. na významné události a odchylky od schválených koeficientů.

Reagujte flexibilně a operativně


Vytvářejte, nebo prohlížejte své obchodní příležitosti a objednávky mimo kancelář. Zlepšete vztah s Vašimi partnery a zákazníky. Snižte náklady na servisní podporu.

Získejte perfektní přehled


Díky aplikaci lze monitorovat úroveň zásob a získávat podrobné informace o všech produktech. Mít neustálý přehled o vašich informacích je díky SAP Mobile tak snadné.

SAP Mobile si můžete stáhnout na

Apple Store nebo Google Play.

SAP HANA
pro SAP Business One je moderní databázová platforma využívající in-memory technologii
, která vám pomůže vyřešit dříve neřešitelné problémy

 


 

 


 

 


 

 


 

Nové technologie přináší firmám nové příležitosti v podnikání. A nyní jsou Vaše podnikatelské možnosti ještě lepší s databázovou platformou SAP HANA. Díky této aplikaci jsou všechna data napájena z jednoho zdroje. To umožní zpracování velkých objemů dat v reálném čase, to urychlí tvorbu analýz v reálném čase. Díky SAP HANA docílíte rychlé odezvy na dotazy, jejichž výpočet by na běžné SQL databázi trval mnohonásobně déle. Můžete urychlit plánovací cykly, prodej a výrobní procesy, finanční transakce atd. Získejte díky inovativní podnikové funkcionalitě konkurenční výhodu zvýšením dynamičnosti a efektivity vašeho podnikání. Tím že zjednodušíte náročnost IT platformy snížíte své náklady na vlastnictví těchto technologií.

S platformou HANA vyřešíte i dříve neřešitelné problémy


Platforma SAP HANA pro SAP Business One poskytuje funkce plánování a simulace v reálném čase, které vám pomohou vyřešit problémy, které jste dříve považovali za neřešitelné.

Integrované analytické nástroje podporují uživatele v každé fázi


Využitím analytických nástrojů v rámci každodenních aktivit svých zákazníků získáte cenné informace o jejich nákupních zvyklostech, důvěryhodnosti, atd. Můžete tak předvídat a reagovat na jejich potřeby.

Chytřejší obchodní procesy vám umožní se lépe prosadit

Aplikace obsahuje nové výkonné funkce, které urychlí obchodní procesy a zlepší Vaši ziskovost. Nabízí pokročilé funkce jako je řízení zásob v reálném čase k zajištění včasného plnění objednávek.

Staňte se mobilní společností operující v reálném čase

Když řídíte střední firmu, Vaše podnikání je osobní. Musíte pečlivě promýšlet důsledky každého rozhodnutí. Podnikový systém vám musí poskytnout přesné a aktuální informace, kterým můžete důvěřovat.Naši zákazníci


Společnost BRITEX - CZ, s.r.o. je autorizovaným servisem pro mobilní telefony v ČR. Zabývá se také prodejem audio a video techniky značky Samsung. Více...


Hlavním zaměřením společnosti Slavia Production Systems a.s. je konstrukce a výroba širokého sortimentu speciálního nářadí, strojů, přístrojů a technologi výrobních linek. Více...


Ramira je dceřiná společnost Chropyňské strojírny v Rumunsku. Vyrábí montážní linky pro automobilový průmysl. Právě implementuje SAP B1 a Prod21. Více...


Společnost Shimano Czech Republic, s.r.o. je předním světovým výrobcem kvalitních cyklystických komponentů, rybářského vybavení a dalších sportovních potřeb. Více...