Správná informace ve správný okamžik vede ke správnému rozhodování

Manažerské portály

Manažer stejně jako pilot potřebuje informace přehledně uspořádané na svém kokpitu.

Rychlá orientace

Systém podnikových ukazatelů poskytuje rychlou orientaci o stavu a vývoji podniku.

Analýzy pro rozhodování

Pro rozhodování pracovníků na všech stupních řízení jsou důležité informace.

Finanční řízení

Finanční plánování a kontrola zajišťuje zdravý růst společnosti.

Proč lighthouse21?

Není snadné najít správnou informaci v záplavě údajů, které jsou k dispozici v dnešních podnikových informačních systémech. Přičemž platí, že správná informace ve správný okamžik vede ke správnému rozhodování. V současné době pomáhají informační technologie ve všech sférách fungování výrobních a obchodních společností. Zároveň však informační technologie kladou nové nároky na řídící pracovníky těchto společností.

Lighthouse21 je manažerský systém

Manažerský a reportingový systém Lighthouse21 patří do kategorie software Business Intelligence (BI). Díky své otevřenosti a intuitivnímu ovládání vám Lighthouse21 umožní nadefinovat podnikové ukazatele a výkazy potřebné pro analýzu vývojových trendů Vaší společnosti. Můžete tak včas reagovat na měnící se podmínky podnikání.
Snadná instalace a styl návrhu výkazů vede k rychlé implementaci systému Lighthouse21. Spolu s příznivou cenou tak máte garantovanou rychlou návratnost investic. Můžete tedy rychle reagovat na měnící se podmínky a nemusíte utrácet peníze za drahé IT odborníky.
Díky napojení na několik datových zdrojů od účetnictví přes mzdy, docházku, výrobu až po CRM máte k dispozici potřebné informace z obchodu, nákupu, výroby i ekonomiky. Lighthouse21 odpovídá na otázky, co ovlivňuje produktivitu, výnosy a náklady společnosti.
Umožňuje poznat příčiny těchto vlivů. Poskytuje nástroje pro motivaci pracovníků na základě plnění podnikových ukazatelů. Zajišťuje podporu při rozhodování řídících pracovníků.

Co vám Lighthouse21 přinese?

Minimálně tyto základní přínosy:
  • přesné a aktuální informace pro management
  • snadná uživatelská definice podnikových ukazatelů a reportů
  • úspora nákladů a rychlá návratnost investice
  • integrace údajů z různých systémů
  • nástroj pro hodnocení a motivaci pracovníků